Уряд оприлюднив перелік об'єднаних територіальних громад Львівщини

СуспільствоІрина Рєвунова, 16 листопада 201578781
Уряд оприлюднив перелік об'єднаних територіальних громад Львівщини
фото Lemonist

Сьогодні, 16 листопада, Кабінет міністрів України оприлюднив список об’єднаних територіальних громад Львівщини.

Зазначимо, що розпорядження «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Львівської області» було прийняте урядом 11 листопада, однак додаток до розпорядження зі списком громад тоді не оприлюднили.

Так, згідно з документом, на Львівщині утворено 85 територіальних громад замість планованих облрадою 160-ти.

Мапа територій громад Львівської області (натисніть для збільшення)

Зазначимо, що у 15 об'єднаних територіальних громадах на Львівщині вже відбулися місцеві вибори. Це Бісковицька, Бабинська, Вільшанська, Воле-Баранецька, Гніздичівська, Грабовецька, Дублянська, Заболотцівська, Луківська, Міженецька, Новокалинівська, Новоміська, Новострілищанська, Тростянецька, Чукв’янська територіальні громади.

Однак у наведеному урядом переліку вісім уже створених на Львівщині громад – Бабинська, Вільшанська, Гніздичівська, Грабовецька, Заболотцівська, Луківська, Міженецька, Новострілищанська – відсутні.

Крім того, уряд доручив Львівській ОДА доопрацювати план об'єднання територіальних громад.

Нагадаємо, 7 липня депутати Львівської обласної ради підтримали проект Перспективного плану формування спроможних територіальних громад Львівської області. У документі передбачалося створити 160 об’єднаних громад замість 710 місцевих рад. Перед цим ухвалення проекту двічі переносили та радили чиновникам доопрацювати його за активної участі представників територіальних громад.

На сесії 3 листопада Львівська обласна рада внесла зміни до Персективного плану. Зміни стосувалися п'яти громад, які вже об'єдналися, і скорочення кількості громад не передбачали.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук