Уряд планує дозволити продаж землі з 2017 року

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 15 березня 20166650
Уряд планує дозволити продаж землі з 2017 року

Кабінет міністрів планує з 2017 року почати торгівлю державними землями сільськогосподарського призначення, а з 2019 року дозволити українцям торгувати землею сільськогосподарського призначення, що знаходиться в приватній власності, йдеться в програмі дій уряду на 2016 рік.

Згідно з планом уряду, метою цього заходу є створення передумов для відкриття повноцінного ринку земель після закінчення строку дії мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Уряд планує розробити та подати на розгляд Кабінету міністрів законопроект про обіг земель сільськогосподарського призначення щодо запровадження на першому етапі (з 1 січня 2017 року) продажу земель сільгосппризначення державної власності, на другому (з 1 січня 2019 року) – відкриття для продажу земель громадянами.

Згідно з планом, це повинно «створити повноцінний ринок землі, що дасть можливість власникам розпоряджатися своїм майном, та сприятиме розвитку бізнесу та залученню інвестицій».

Як відомо, 10 листопада Верховна Рада продовжила заборону на продаж сільськогосподарських земель до 1 січня 2017 року. 7 грудня відповідний закон підписав президент.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук