Уряд заборонив пасажирські перевезення на міських маршрутах

У Львові наразі ніяких додаткових обмежень роботи громадського транспорту не планується

СуспільствоАнна Журба, 3 квітня339291
Усі пасажири та водії повинні носити маски чи респіратори

Кабінет міністрів заборонив на час карантину регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у міському сполученні, зокрема на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі. Раніше такі обмеження ввели для приміського, міжміського, внутрішньообласного та міжобласного сполучення.

Згідно з опублікованою 3 квітня постановою уряду, виключення становлять перевезення:

  • легковими автомобілями;
  • службовими чи орендованими автомобілями та автобусами працівників медзакладів, держустанов, підприємств, які здійснюють продовольче забезпечення, ЖКГ та функціонування іншої необхідної інфраструктури, банків, правоохоронців за кількістю місць для сидіння виключно за погодженими поліцією маршрутами; і пасажири, і водій мають бути забезпечені засобами індивідуального захисту;
  • працівників медзакладів, держустанов, підприємств, які здійснюють продовольче забезпечення, ЖКГ та функціонування іншої необхідної інфраструктури, банків, правоохоронців за кількістю місць для сидіння та за умови дотримання протиепідемічний заходів у міському електричному та автомобільному громадському транспорті; і пасажири, і водій мають бути забезпечені засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами чи захисними масками.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі Львівської міської ради, поки що ніяких додаткових обмежень роботи громадського транспорту у Львові не планується, а відповідне рішення може ухвалити міський штаб з протидії поширення коронавірусу. За словами керівника комунального АТП-1 Ореста Хамули, урядова заборона не стосується міських автобусів, оскільки вони працюють не в режимі таксі.

1 квітня міська комісія ТЕБ і НС Львова дозволила перевозити в громадському транспорті кількість людей, що не перевищує половину місць для сидіння. Раніше ж у громадському транспорті Львова не дозволялося перебувати більш, ніж 10 пасажирам. Крім того, усі пасажири та водії повинні носити маски чи респіратори. Також у громадському транспорті Львова скасували пільговий проїзд.

Нагадаємо, що карантин в Україні триватиме, як мінімум, до 24 квітня. Опублікованою 3 квітня постановою уряд зробив його умови жорсткішими – зокрема, заборонив відвідувати парки і сквери, перебувати в громадських місцях без захисних масок або респіраторів, а також ходити вулицями групами більш, ніж по двоє людей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук