Урядовець розповів, як влада знижуватиме рівень смертності на українських дорогах

Смертність на українських дорогах у 2020 році планується знизити на 30%

Міністерство інфраструктури України має намір у 2020 році знизити показник смертності на дорогах на третину, повідомив заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк.

«Ми підходимо до вирішення цієї проблеми (смертності на дорогах) масштабно і комплексно. У нас амбітна мета – у 2020 році знизити рівень смертності на дорогах на 30%», – сказав він в ефірі телеканалу NewsOne, повідомила прес-служба Мінінфраструктури.

Заступник міністра додав, що щорічно на дорогах країни гине понад 3,5 тис. людей, що «більше, ніж забирає війна на сході».

За словами Лавренюка, окрім будівництва нових доріг, програма міністерства, зокрема, передбачає низку заходів, фінансування яких збільшуватиметься.

«У Державному дорожньому фонді 5% передбачено на забезпечення безпеки дорожнього руху. Це чималі кошти. Цього року – 2 млрд грн, наступного – 4 млрд грн. Кругові перехрестя, “острови” безпеки, “розумні” світлофори, освітлені пішохідні переходи за новими державними будівельними нормами, де не просто намальована “зебра”, а вони припідняті. Ці заходи на побудованих дорогах знижуватимуть смертність», – сказав заступник міністра інфраструктури.

Водночас Лавренюк наголосив, що завдяки реалізації цієї програми «в разі стабільного фінансування будівництва доріг через три-п'ять років ми побачимо суттєві зміни».

Крім того, Мінінфраструктури готує на затвердження уряду додаткові заходи з посилення контролю за ліцензійними видами перевезень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук