В Україні найвища смертність на дорогах серед усіх країн Європи

Від 2011 року на автошляхах країни загинуло 26,5 тис. осіб

Найбільше ДТП зі смертельними наслідками серед європейських країн стається в Україні. Про це повідомив начальник управління надання медичної допомоги дорослим Департаменту медичної допомоги МОЗ України Андрій Гаврилюк, передає УНІАН.

«За останні 6 років (це 2011-2016 роки) в Україні зареєстровано приблизно 170 тис. ДТП з постраждалими, де загиблими є 26,5 тис. осіб, травмовано – 209 тис. осіб. У 2016 році зафіксовано ріст кількості ДТП на 11,6% та травмованих в них осіб - на 1,5% приріст у порівнянні з 2015 роком», – сказав чиновник.

За словами Гаврилюка, понад 43% загиблих в ДТП минулого року є пішоходами та велосипедистами.

«ДТП в Україні є першою за поширеністю причиною смерті серед молоді віком від 15 до 24 років та другою – серед дітей віком від 5 до 14 років», – зауважив він.

Гаврилюк також наголосив, що згідно з результатами аналізу статистичних даних та аналітичним звітом Світового банку, в Україні більшість ДТП з тяжкими наслідками стається через перевищення водіями швидкості (39%), необлаштованість пішохідних переходів (38%), порушення правил переїзду перехрестя (30%), на четвертому місці – керування авто у нетверезому стані.

Також, як додав Гаврилюк, за оцінками Світового банку, втрати української економіки від дорожньо-транспортного травматизму щорічно сягають 4,5 млрд доларів (розрахунки на 2014 рік).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук