ЛОДА облаштує мансардний поверх для чиновників одного з департаментів

В адмінбудівлі ЛОДА на вул. Винниченка облаштують мансардний поверх

В адмінбудинку на вул. Винниченка, 18 у Львові, де розміщується Львівська облдержадміністрація, на піддашші хочуть облаштувати мансардний поверх. Для виготовлення відповідної проектно-кошторисної документації передбачили виділити 500 тис. грн із обласного бюджету Львівщини. Таке рішення ухвалили депутати у вівторок, 17 квітня, розглядаючи питання внесення змін до бюджету.

Влаштування мансардного поверху необхідне для ефективнішого розпорядження майном. Його зможе використовувати один із департаментів ЛОДА, частину приміщень у подальшому можуть здавати в оренду, пояснив голова бюджетної комісії Львівської облради Олег Домчак. Він додав, що на саме будівництво вишукуватимуть співфінансування, подаючи цей проект на участь у різноманітних конкурсах.

Також передбачили виділити 82 тис. грн на експертизу проектів щодо реставрації фасадів, дахів та внутрішнього дворика в адмінбудинках на вул. Винниченка, 14, 16, 18.

Загалом депутати перерозподілили 19,4 млн грн бюджетного фінансування. Додатково на програму підтримки окремих військових формувань скерували 2,1 млн грн, на встановлення обмежувальних дорожніх знаків для проїзду великогабаритних вантажівок – 1,6 млн грн, на програму мікропроектів – 5 млн грн.

10 млн грн скерували на завершення реконструкції пологового відділення Бродівської центральної райлікарні. 958 тис. грн скерували на встановлення протипожежної сигналізації у Львівському геріатричному пансіонаті, повідомив керівник департаменту фінансів ЛОДА Олег Демків.

Нагадаємо, 13 квітня управління майном спільної власності ЛОР замовило роботи з гідроізоляції фундаменту та фронтової стіни адмінбудинку на вул. Винниченка, 18 за 486,5 тис. грн у компанії, яка упродовж семи років виконала ремонти у приміщеннях ЛОДА і ЛОР майже на 1 млн грн.

Додамо, будинок на вул. Винниченка, 18 у Львові був збудований у 1878-1880 роках за проектом архітекорів Фелікса Ксенжарського та Сильвестра Гавришкевича у стилі історизму. В часи Австро-Угорщини тут розташовувалося Галицьке намісництво. Зараз він належить Львівській облраді, а ЛОДА його орендує.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук