У травні почнуть роботи з гідроізоляції фундаменту адмінбудівлі ЛОДА

За попередні сім років підрядник виконав ремонти у приміщеннях ЛОДА і ЛОР майже на 1 млн грн

У травні почнуть роботи з гідроізоляції фундаменту адмінбудівлі ЛОДА
У травні-серпні проводитимуть роботи з гідроізоляції адмінбудівлі ЛОДА

Управління майном спільної власності Львівської облради провело через Prozorro закупівлю робіт з гідроізоляції фундаменту та фронтової стіни адмінбудинку Львівської облдержадміністрації на вул. Винниченка, 18, яка є пам’яткою архітектури.

В аукціоні зі стартовою ціною 545,7 тис. грн змагалися двоє учасників. КП «Центр комплекс» Львівської обласної асоціації інвалідів запропонувало виконати роботи за 500,3 тис. грн, а ПП «Пальметтабуд» – за 486,5 тис. грн. Замовник визнав останнє переможцем і повідомив про намір укласти угоду.

Відповідно до пропозиції ПП «Пальметтабуд», роботи виконуватимуть із травня до серпня.

За даними аналітичної системи YouControl, ПП «Пальметтабуд» належить львів’янину Богдану Задорожньому.

У період 2011-2017 років підприємство отримало замовлень на поточні ремонти у приміщеннях адмінбудівель ЛОР та ЛОДА на вул. Винниченка, 14, 16, 18 майже на 1 млн грн, про що свідчить довідка, подана для участі у закупівлі.

У цей же період підприємство проводило ремонти у трьох корпусах Львівського обласного кардіологічного центру на загальну суму 450 тис. грн, а у 2015-2016 роках за 123 тис. грн проводило ремонти у приміщеннях Львівської міськради.

Як відомо, будівля на вул. Винниченка, 18 у Львові була збудована у 1878-1880 роках за проектом архітекорів Фелікса Ксенжарського та Сильвестра Гавришкевича у стилі історизму. В часи Австро-Угорщини тут розташовувалося Галицьке намісництво.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук