В Києві готуються запустити швидкісний трамвай-електричку

Київське комунальне підприємство «Київпастранс» розглядає три варіанти маршрутів за проектом «трам-трейн» у Києві, який покликаний з’єднати швидкісним сполученням лівобережну й правобережну частини міста за допомогою трамвая, який зможе їздити як трамвайними, так і залізничними коліями, йдеться в оголошенні «Київпастрансу» в газеті «Хрещатик» від 27 лютого, пише видання «The Village».

«Київпастранс» має намір розробити техніко-економічне обґрунтування за проектом реконструкції транспортної мережі швидкісного рейкового транспорту для з'єднання районів лівобережної та правобережної частин Києва ("трам-трейн") із запланованим введенням в експлуатацію в 2020 році.

«Наземний безпересадочний маршрут буде непідвладним транспортним дорожнім коркам. Він з'єднає житловий масив Троєщина з правобережною частиною Києва, пройде по межі адміністративно-ділового ядра міста, біля районів з найбільшою щільністю робочих місць, залізничний вокзал і завершить свій маршрут на Борщагівці, не охопленій метрополітеном», – йдеться в оголошенні.

В ТЕО розглядається три варіанти маршрутів з'єднання міського електропоїзда з використанням наявної інфраструктури Борщагівської та Троєщинської ліній швидкісного трамвая з Київським залізничним кільцем.

Як вказується в оголошенні, «трам-трейн» не потребує нових трамвайних і залізничних шляхів, потрібно тільки об'єднати наявну інфраструктуру в одну комбіновану транспортну систему: колії Троєщинського швидкісного трамвая, залізничні колії, якими зараз курсує міська електричка та колії Борщагівського швидкісного трамвая. Крім того, для проекту також знадобиться придбати нові вагони, які зможуть їздити обома типами колій.

Громадські слухання по ТЕО пройдуть через 30 днів з дати публікації оголошення.

Tram-train – це особлива рейкова система з підвищеними експлуатаційними характеристиками завдяки можливості одночасної експлуатації на трамвайній і залізничній інфраструктурі. Трамвай-електричка Tram-Train здатний пересуватися зі швидкістю до 120 км/год.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук