В межах грантового проекту ЄС у Львові купили пересувну сцену втричі дорожче ринкової ціни

СуспільствоАК, 20 грудня 201817751

Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна», засновником якої є Львівська обласна рада, підписала угоду про купівлю пересувної сцени вартість 1,01 млн грн у 22-річного підприємця з Буська Руслана Чучмана, хоча реальна вартістю такої сцени становить лише 350 тис. грн. Про це 20 грудня повідомив актикорупційний сайт «Наші гроші. Львів».

В оголошенні про намір придбати пересувну сцену асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна», опублікованому в листопаді у системі Prozorro була вказана очікувана вартість, 1,1 млн грн. Молодий підприємець з Буська, який торгує такими сценами по 350 тис. грн, подав тендерну пропозицію на 1,01 млн грн – і переміг. 18 грудня виконавчий директор «Єврорегіон Карпати – Україна» підписала з ним договір.

22-річний Руслан Чучман підтвердив журналістам, що насправді пересувна сцена коштує 350 тис. грн і він просто скористався можливістю продати її майже втричі дорожче, адже замовник торгів сам виставив таку ціну.

Натомість виконавчий директор Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин запевнила «НГ. Львів», що ціна в 1,01 млн грн на мобільну сцену є цілком адекватною.

«Ми вивчили ціни на мобільні сцени на ринку України. Бюджет проекту перевірили та затвердили наші партнери», – сказала вона.

Пересувну сцену придбали в рамках проекту «Rosettes», який переміг у Програмі транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. Загалом Європейський Союз виділив на проект 1,4 млн євро, з яких 349 тис. грн склала частка Львівської обласної ради. Проект мають реалізувати до 2020 року на території Львівської області.

Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» діє з 2007 року, засновниками і членами цієї громадської організації є 66 місцевих рад різного рівня, в тому числі і облради чотирьох областей України, територія яких припадає на Карпати.

На офіційному сайті організації вказано, що головою правління АОМС «Єврорегіон Карпати – Україна» є голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин. За даними YouControl, громадська організація зареєстрована за адресою Львів, вул. Винниченка, 18 – цей будинок належить Львівській облраді.

P. S. У середу, 26 грудня, Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» розірвала договір на закупівлю мобільної сцени, мотивувавши це відсутністю фінансування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук