В окупованому Севастополі познущалися з гімну Росії

ФСБ почала перевірку в Севастополі після гімну зі словами «Росія - божевільна наша держава»

СуспільствоАндрій Стець, 10 квітня 201611830

У п'ятницю, 8 квітня, в Севастополі на офіційному заході окупаційної адміністрації під час виконання гімну Росії на екран вивели текст зі словами «Россия - безумная наша держава» (замість «Россия - священная наша держава»). Це трапилося під час з'їзду суспільно-експертної ради при «губернаторі Севастополя», пише місцеве видання ForPost.

«Захід різко перервали на самому початку: під час відкриття з'їзду, під час виконання гімну Росії, на великому екрані з'явився текст початку гімну, в якому були допущені грубі й образливі помилки. Наприклад, у першому рядку «Россия - священная наша держава» з якоїсь невідомої причини з'явився прикметник «безумная». Й інше, що ForPost не буде цитувати. Крім того, музика гімну супроводжувалася дисонансними нотами упереміш з дзвонярською какофонією», - пише видання.

Зазначають, що на комп'ютері у звукорежисерській рубці, коли туди добігли «самооборонівці», файлу з уже не виявилося, а звукооператори пояснити подію не змогли.

У свою чергу агенстство FlashCrimea повідомило, що управління ФСБ по окупованому Криму і Севастополю проводить перевірку за фактом виконання такого російського гімну на з'їзді.

«Це був набір слів, які до гімну не мають ніякого відношення. Наразі проводиться перевірка», - сказав співрозмовник агентства.

Раніше в ЗМІ та соціальних мережах з’явився текст, який, імовірно, показали на відкритті губернаторської ради Севастополя. Перші рядки в ньому такі: «Россия – безумная наша держава, Россия – покорная наша страна».

Фото Facebook/Алі Татар-заде

Під час правління президента Путіна в Росії державним гімном із незначними змінами в тексті знову став гімн СРСР. Нині оригінальний текст розпочинається словами «Россия – священная наша держава, Россия – любимая наша страна».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук