В Росії заблокували сайт Товариства захисту споживачів через пам’ятку для охочих відвідати Крим

СвітВолодимир Пиріг, 23 червня 20151750

На вимогу прокуратури заблокований сайт російского Товариства захисту прав споживачів, повідомляє «Ехо Москви».

Влада РФ вважає незаконною пам'ятку про проблеми, які можуть виникати у громадян у зв'язку з поїздками до Криму, яку підготували юристи товариства. Захисники прав споживачів нагадали, що з точки зору міжнародного права півострів був приєднаний до Росії незаконно. І згідно з нормами міжнародного права, ці території є окупованими.

На момент написання цієї інформації сайт російського ТЗПС при спробі зайти на нього не завантажувався.

Низка інтернет-ресурсів розмістили пам'ятку і у себе, і ці сайти також отримали вимоги органів цензури заблокувати доступ до документа.

В пам’ятці російського Товариства захисту прав споживачів, в числі іншого, громадянам РФ роз'яснювалося, що «включення Республіки Крим та міста федерального значення Севастополь до складу Російської Федерації є юридичною фікцією». У зв'язку з цим росіянам не рекомендується купувати в Криму нерухомість і брендові товари. А для в'їзду до Криму юристи ТЗПС навпаки – настійно рекомендували «дотримуватися українського законодавства і перетинати кордон тільки з дозволу прикордонної служби України в Херсонській області», щоб уникнути проблем із законом і ризику бути оголошеними в міжнародний розшук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук