В Росії заблокували сайт українського «Громадського радіо» через матеріал про ісламську партію

Роскомнадзор обмежив доступ до сайту Громадського радіо через матеріал, який нібито містить «заклики до масових безладів, здійснення екстремістської діяльності».

Відповідне повідомлення прийшло до редакції Громадського радіо, повідомив у п’ятницю, 12 серпня, його сайт.

У повідомленні російського відомства йдеться, що «на підставі вимоги Генеральної прокуратури Російської Федерації від 03.04.2015 № 27-31-2015 / Ід1093-15 про вжиття заходів щодо обмеження доступу до інформаційних ресурсів, що поширюють інформацію, що містить заклики до масових безладів, здійснення екстремістської діяльності або участі в масових (публічних) заходах, що проводяться з порушенням встановленого порядку, доступ до інформаційного ресурсу (сторінок) http://hromadskeradio.org обмежується операторами зв'язку на території Російської Федерації ».

Таку реакцію в Росії викликав матеріал «Росія оголосила війну всякому інакомисленню, – «Хізб ут-Тахрір ». У листі вказується на те, що в цьому матеріалі нібито є «інформація із закликами до здійснення екстремістської діяльності, інформаційно-пропагандистський супровід діяльності організації «Партія ісламського визволення» («Хізб ут-Тахрір аль-Ісламі»), визнаної терористичною рішенням Верховного Суду Російської Федерації від 14.02.2003».

Роскомнадзор також заявив, що доступ буде відновлено після видалення цього матеріалу.

Хізб ут-Тахрір аль-Ісламі» – міжнародна панісламістська політична партія, заснована в 1953 році в Східному Єрусалимі суддею місцевого шаріатського апеляційного суду. Декларована мета організації – відновлення справедливого ісламського способу життя і ісламської держави (халіфату) і втілення в ній ісламської системи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук