В Україні співробітники банків з російським капіталом організували конвертаційний центр

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 2 вересня 20167930

Служба безпеки України припинила діяльність конвертаційного центру із загальним обігом 400 млн грн, що працював у Дніпропетровській та Херсонській областях.

Посадовці декількох банківських установ з російським капіталом зареєстрували низку фіктивних фірм для надання «послуг» з мінімізації податкових платежів, незаконного формування податкового кредиту та переведення коштів у готівку у вигляду нібито фінансової допомоги, повідомив у п’ятницю, 2 вересня, прес-центр СБУ. Залежно від типу фінансової оборудки організатори «конверту» забирали від 4,5 до 11 відсотків.

Упродовж 2015-2016 років клієнтами ділків були майже 50 підприємств різних форм власності з різних регіонів України, у тому числі й із зони проведення антитерористичної операції.

Під час обшуків в приміщеннях, автомобілях та за місцем проживання організаторів конвертцентру співробітники спецслужби вилучили понад двісті тисяч гривень, бухгалтерську документацію та печатки фіктивних підприємств, комп’ютерну техніку. Перевіряється причетність ділків до фінансування сепаратизму з метою дестабілізації ситуації в Україні. Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 358 Кримінального кодексу України (підроблення документів).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук