В Україну прибули всі 30 локомотивів General Electric

Нові локомотиви споживають на 30% менше пального та проходять більшу відстань за добу ніж ті, що експлуатуються зараз

В Україну прибули всі 30 локомотивів General Electric
фото Delo.ua
Локомотиви розраховані для перевезення вантажів.

В Україну прибули ще 5 локомотивів «Тризуб» компанії General Electric. Таким чином «Укрзалізниця» отримала всю першу партію американських локомотивів.

«Останні 5 локомотивів зустрічали у Чорноморську. Далі — маршрут вже відпрацьований. Спочатку — на Крюківський вагонобудівний завод. Там на доукомплектуванні перебувають ще 10 американських локомотивів», — повідомив голова «Укрзалізниці» Євген Кравцов.

За його словами, ті «Тризуби», які вже працюють на українській залізниці, показують себе ефективно. Зокрема, вони споживають на 30% менше пального та проходять більшу відстань за добу, ніж старі локомотиви.

«І ще важлива цифра: 15 нових локомотивів сьогодні забезпечують чверть теплотяги по трьох регіональних філіях, де вони працюють: Придніпровській, Донецькій та Одеській», — додав Кравцов. Зазначимо, що станом на початок січня Укрзалізниця ввела в експлуатацію 15 нових локомотивів «Тризуб» компанії General Electric. Ще 5 локомотивів наразі доукомплектовуються на Крюківському вагонобудівному заводі.

Нагадаємо, в лютому 2018 року «Укрзалізниця» підписала угоду з американською компанією GE Transportation на суму 1 млрд дол., в рамках якої американці мають доставити в Україну 225 локомотивів до 2034 року. Перша партія з 30 локомотивів працюватиме на дизелі і розрахована для перевезення вантажів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук