Верховна Рада може дозволити держорганам зберігати інформацію в «хмарних» сховищах

Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроект, який дозволяє зберігати інформацію державних органів у «хмарних» сховищах. За відповідний проект закону проголосували 229 народних депутатів.

Законопроект спрямований на створення умов впровадження новітніх технологій, зокрема при обробці інформації (крім інформації, яка в установленому порядку віднесена до державної таємниці), якою володіють органи державної влади, інші державні органи, органи місцевого самоврядування.

Проектом передбачається сформувати передумови для подальшого розвитку платформ інформаційно-комунікаційних технологій у різних сферах суспільного життя, насамперед у сферах державного управління, освіти та науки.

Документом пропонується ввести до законодавства поняття «система хмарних обчислень» та «надавач хмарних послуг» та розширити можливості щодо використання різних засобів захисту при обробці у системі хмарних обчислень інформації, яка не становить державної таємниці.

Також пропонується впровадити можливості використання систем хмарних обчислень, які мають сертифікати відповідності національним або міжнародним стандартам у сфері захисту інформації та впровадити концепцію зобов’язань надавача хмарних послуг, пише «Економічна правда».

Як повідомляв ZAXID.NET, в серпні В Україні запустили першу захищену «хмару» для державних установ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук