Верховна Рада надала на сім років пільги для підприємств літакобудування

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 21 грудня 20163470

Верховна Рада схвалила надання на період із 1 січня 2017 року до 1 січня 2025 року податкових преференцій українській літакобудівній промисловості.

За відповідні зміни до податкового кодексу проголосували 253 народних депутати на засіданні парламенту пізно увечері у вівторок, повідомило агентство «Інтерфакс-Україна».

Згідно із законом, на період із 1 січня 2017 року по 1 січня 2025 року суб’єкти літакобудування звільняються від сплати ПДВ під час виконання операцій щодо ввезення на митну територію України імпорту товарів (окрім підакцизних), що використовуються для потреб літакобудівної промисловості, а також операцій із постачання на митній території України результатів галузевих науково-дослідних і дослідницько-конструкторських робіт.

Також суб’єкти літакобудування на цей період звільняються від сплати податку на прибуток підприємств. Вивільнені кошти вважатимуться цільовим фінансуванням на галузеві науково-дослідні і дослідницько-конструкторські роботи, створення чи переоснащення технічної бази, збільшення обсягів виробництва, запровадження нових технологій. Також до 1 січня 2025 року суб’єкти літакобудування звільняються від сплати земельного податку на ділянки, на яких розташовані промислові об’єкти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук