Верховна Рада скасувала обов’язкове використання печаток підприємцями

ЕкономікаЮлія Поліковська, 23 березня 201715260
Верховна Рада скасувала обов’язкове використання печаток підприємцями
фото Forbes.ua
Підприємцям більше не потрібно затверджувати документи печатками

Використання печаток у господарській діяльності юридичних юсіб та фізосіб-підприємців перестало бути обов’язковим. Верховна Рада у четвер, 23 березня, підтримала у другому читанні законопроект №4194.

За документ після декількох невдалих спроб проголосували 226 народних депутатів.

Відповідно до законопроекту, із законодавства виключать вимогу про обов’язкове використання печаток, а також виключать можливість визнання документів, угод недійсними у зв’язку з відсутністю відбитка печатки.

Крім того, передбачено виключити використання печаток у взаємовідносинах суб’єктів господарювання з державними органами та органами місцевого самоврядування. Також документом встановлюється адміністративна відповідальність за вимагання державним органом або органом місцевого самоврядування наявності відбитка печатки на офіційному документі суб’єкта господарювання.

Законопроект був розроблений народними депутатами Владиславом Голубом та Оленою Сотник для покращення умов ведення підприємницької діяльності в Україні, та підвищення позиції держави у міжнародному рейтингу «Doing Business».

«Наш законопроект назавжди ліквідував такий атавізм як печатки!», - зазначив Владислав Голуб на своїй сторінці у Facebook.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук