Виконком ЛМР виділив ₴ 3,5 млн на оздоровлення дітей учасників АТО

СуспільствоТ.С., 18 травня 201510650

Виконавчий комітет Львівської міськради виділив ₴ 3,5 млн на оздоровлення дітей учасників антитерористичної операції, які є мешканцями Львова. Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 18 травня, на червговому засіданні виконкому.

Зі слів директора департаменту фінансової політики Львівської міськради Олега Іщука, у Львові на обліку сьогодні є 1250 дітей учасників АТО. І, на його думку, було б добре виділити для кожної дитини грошову допомогу на оздоровлення.

«Якби ми могли  дати кожній дитині по ₴ 2,8 тис., то у сумі для всіх це буде ₴ 3,5 млн. Один мільйон гривень на реалізаію цієї ідеї ми маємо в резервному фонді, тому пропоную додатково виділити з бюджету ще ₴ 2, 5 млн», - заявив директор департаменту фінансової політики ЛМР. 

Нагадаємо, вкінці липня 2014 року на сесії Львівської міської ради ухвалили «Комплексну програму підтримки учасників антитерорстичної операції та членів їх сімей - мешканців м. Львова».

Відповідно до програми, у Львові за кошти з міського бюджету надаватимуть матеріальну допомогу у формі виплати одноразової грошової допомоги учасникам АТО, які постраждали внаслідок військових дій. Їхнім родинам також надаватимуться пільги у вигляді компенсації плати за комунальні послуги, незважаючи на форму власності майна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук