Володимир Зеленський запропонував повернути «зелений» тариф домашнім СЕС

ЕкономікаАндрій Стець, 10 червня 20190

Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради невідкладний законопроект №10375, яким пропонується повернути «зелений» тариф домашнім СЕС на землі потужністю до 30 кВт. Про це повідомив представник президента в Кабміні Андрій Герус.

«Обнулення таких тарифів дрібним електростанціям українців, які інвестували свої заощадження в домашні СЕС, дуже несправедливе. Але такий закон, на жаль, було прийнято і його підписав попередній президент Порошенко. Тому зараз президент Зеленський ініціює, щоб парламент виправив помилку і відновив справедливість. «Зелені» тарифи повинні бути, в першу чергу, не для олігархів, а для звичайних українців, які будуть формувати середній клас і зменшуватимуть роль енергетичних монополій», - написав Герус в Facebook.

Як інформував ZAXID.NET, Верховна Рада скасувала «зелений» тариф домашнім СЕС на землі у квітні 2019 року, прийнявши в останній момент поправку до закону про «зелені» аукціони.

Народні депутати прописали, що умовою для отримання «зеленого» тарифу для СЕС потужністю до 50 кВт є встановлення їх на дахах, фасадах будівель та інших капітальних спорудах. Ця умова почне діяти з 2020 року.

До цього гранична потужність домашніх СЕС була встановлена на рівні до 30 кВт, розміщення - без обмежень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук