Вступна кампанія у вишах завершилась

Головні новини за 01 серпняЗореслава Кадикало, 1 серпня 2014, 15:47 1559 0

Сьогодні, 1 серпня, о 12:00 у вищих навчальних закладах України перестали приймати документи від абітурієнтів. У найпопулярнішому виші України – Львівському національному університеті імені Івана Франка, в останній день прийому заяв на навчання ажіотажу не було. Здебільшого наплив абітурієнтів спостерігали в перші дні вступної кампанії. Про це розповіли члени тимчасової приймальної комісії.

«В останній тиждень переважно нема багато людей. Зазвичай, перші два тижні, до середини (вступної кампанії, – ред.) йде велика кількість народу. За сьогодні до нас у приймальну комісію прийшло близько десятка абітурієнтів», – розповіла член тимчасової приймальної комісії ЛНУ ім. І. Франка Ірина Гнатів.

За словами ректора ЛНУ ім. І. Франка, вступна кампанія минула без форс-мажорів. Крім того, цьогоріч значно зросла кількість абітурієнтів з південно-східних областей України. «За попередніми даними, кількість абітурієнтів зі Сходу та Півдня перебільшує 6 тис. осіб. Загальна кількість абітурієнтів – більш ніж 51 тисяча, але ця цифра ще уточнюється. Це дані станом на вчора (31 липня). Тобто це значна кількість, і ми раді такій кількості охочих навчатися в університеті», – зазначив Мельник.

Традиційно найбільш популярні спеціальності, пов'язані з економічними напрямками, юридичний факультет, психологія.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук