З 15 січня на Львівщині подорожчає проїзд у міжміських і приміських автобусах

Тариф зросте на 10-12%

З 15 січня на Львівщині подорожчає проїзд у міжміських і приміських автобусах
фото ZAXID.NET
Мінімальна вартість проїзду становитиме 5 грн

На автобусних маршрутах приміського і міжміського сполучення у Львівській області з 15 січня 2017 року діятимуть нові – підвищені – тарифи. Водночас впродовж 11-13 січня в кожному районі відбудуться громадські слухання щодо врегулювання цін на пасажирські перевезення.

Як інформує Асоціація перевізників Львівщини, на маршрутах міжміського сполучення тариф зросте на 10-12%. Мінімальна вартість проїзду становитиме 5 грн (зараз – 4 грн). Вартість одного пасажиро-кілометра 0,52-0,53 грн із врахуванням ПДВ (20%) та страхового збору (3%).

Що стосується приміських автобусних маршрутів внутрішньорайонного сполучення, то автотранспортні підприємства, які обслуговують ці маршрути, розраховуватимуть тариф індивідуально щодо кожного району окремо.

У повідомленні зазначено, що нові тарифи на перевезення вводять на підставі постанови Кабміну №240. Обґрунтовують своє рішення подорожчанням дизельного пального, запасних частин і підвищенням зі січня поточного року мінімальної заробітної плати.

Також Асоціація перевізників Львівщини наводить таблицю розрахунку тарифу:

Додамо, що ЛОДА ініціювала громадські слухання в кожному районі щодо регулювання вартості пасажирських перевезень в області, затверджено графік їх проведень, загалом вони триватимуть три дні, 11-13 січня.

Перевізники наголошують, що пільговиків безкоштовно возитимуть до кінця березня. А далі очікують, що почне працювати пілотний проект монетизації пільг на Львівщині. До 30 січня місцеві ради мають прорахувати обсяг компенсацій пільговикам у своїх бюджетах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук