З 1 травня зростуть посадові оклади держслужбовців

Кабінет міністрів України встановив мінімальний оклад держслужбовця з 1 травня на рівні 1 723 грн. Відповідну постанову Кабінету міністрів №292 опублікованій на сайті уряду.

Відповідно до постанови, мінімальний розмір окладу в розмірі 1 723 грн з 1 травня встановлено для фахівців державних органів, юрисдикція яких поширюється на територію одного або кількох районів, міст обласного значення. Оклад спеціаліста державного органу, юрисдикція якого поширюється на всю територію України, складатиме 3 618 грн.

Директор департаменту державного органу, юрисдикція якого поширюється на територію одного або кількох районів, міст обласного значення, складе 5 169 грн, а зарплата на аналогічній посаді в держоргані, що діє по всій країні, – 8 615 грн.

Зарплата керівника держоргану районного значення складе 8 615 грн, а органу, юрисдикція якого поширюється на всю територію країни, – 12 061 грн.

Посадові оклади держслужбовців Адміністрації президента, апарату Верховної Ради та секретаріату Кабінету міністрів будуть на 10% вище тих, що передбачені у даній постанові.

Також постанова встановлює надбавки до окладів за ранг держслужбовця в розмірі від 200 грн для держслужбовців 9 рангу, до 1 000 грн для 1 рангу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук