З впровадженням е-квитка водії не продаватимуть квитків

СуспільствоІрина Скіць, 19 травня 201513834

Після впровадження системи єдиного електронного квитка у Львові водії автобусів не продаватимуть одноразових паперових квитків пасажирам. Натомість на зупинках та в автобусах стоятимуть спеціальні автомати для продажу одноразових квитків.

Заступник начальника управління транспорту та зв’язку Львівської міськради Сергій Журбенко розповів ZAXID.NET, що спочатку чиновники планувати залишити продаж паперових квитків серед обов’язків водія. Водночас автомати хотіли встановити лише для зчитування інформації з електронних квитків.

В результаті декількох засідань робочої групи зі створення е-квитка, вирішили позбавити водіїв цього обов’язку та додати до технічного завдання автоматів е-квитка ще одну потребу. За словами чиновника, автомати в маршрутках одночасно зчитуватимуть інформацію з е-квитка та продаватимуть паперові одноразові квитки.

Нагадаємо, е-квиток у Львові планують впровадити з січня 2017 року. Він діятиме як в маршрутках, так і в трамваях та тролейбусах. Наразі у місті створюють ЛКП, яке займатиметься питанням розробки та впровадження системи електронного квитка.

Мерія міста планує втілювати проект е-квитка за кошти держбюджету та за рахунок кредиту ЄБРР. Для цього міськрада подала документи для участі в конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які можуть реалізуватися за кошти державного фонду регіонального розвитку та покрити 50-70% вартості проекту.

Загалом вартість проекту оцінюють у близько 8 млн. євро. Тривалість проекту – від 1 року 6 місяців до 1 року 8 місяців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук