Засновник холдингу !FEST звинуватив київську «Львівську реберню» у плагіаті формату ресторану

!FEST має намір відкрити у Києві власну реберню

ЕкономікаНазарій Тузяк, 13 серпня 201851730
У ресторані «Львівська реберня» заявили, що цей заклад заснували львів'яни, які переїхали до Києва і «мріяли створити шматочок Львова у столиці»

Співзасновник «Холдингу емоцій !FEST» Андрій Худо звинуватив нещодавно відкритий у Києві ресторан «Львівська реберня» у плагіаті формату. За його словами, київський заклад повністю скопіював інтер'єр, одяг персоналу та концепцію львівської реберні «Під арсеналом».

«Подача ребер, інтер'єр, одяг персоналу... шкода, коли нема творчого начала, а є бажання просто сКРИМздити... У нас вже була історія з «Московською мануфактурою шоколаду», яка сКРИМздила логотип «Львівської майстерні шоколаду», вони змінили логотип добровільно. Тепер нова історія з ребернею – тут хоч українська юрисдикція. Плагіаторам – змініть формат або зустрінемося в суді!»написав 13 серпня Андрій Худо.

Він також додав, що !FEST цього року планує відкрити свою реберню на Андріївському узвозі у Києві.

«Львівська реберня» відкрилася у Києві кілька днів назад – 10 серпня. Однак вже 11 серпня на офіційній сторінці закладу у Facebook були змушені публічно відреагувати на негативні відгуки від клієнтів, які вказували на схожість закладу до реберні !FEST.

«Було багато приємних посмішок, вдячних слів. Багато хто з розумінням поставився до затримок з приготуванням замовлень. Та були й відвідувачі, які оцінили нас вкрай негативно. «Це не «Реберня під Арсеналом»! Ви обманюєте людей! Реберця, але не ті!» – такі обурливі слова ми почули на свою адресу. Але ж ми ніколи не казали, що представляємо «Реберню під Арсеналом». Навпаки – ми не раз вказували це у коментарях до постів. І акцентували увагу, що це абсолютно новий немережевий заклад», – йдеться у заяві закладу.

Чимало клієнтів «Львівської реберні» також вирішили, що це заклад мережі !FEST

У заяві також вказано, що назву «Львівська реберня» для ресторану обрали з огляду на те, що його власники є вихідцями зі Львова. Водночас імен власників у закладі поки не розголошують: «"Львівська реберня" – це самостійна ресторація нового формату. Її відкрили львів’яни, які переїхали до Києва та мріяли створити шматочок Львова у столиці».

Відкрита у травні 2016 року реберня «Під Арсеналом» вважається одним із найпопулярніших закладів холдингу !FEST. Формат закладу передбачає, що головну і фактично єдину страву – смажені ребра – тут подають без тарілок та приборів – їх просто ставлять на спеціальну скатертину, на якій офіціанти малюють столові прибори. При цьому відвідувачам одягають спеціальні «слинявчики», щоб ті не заляпались соусом.

Додамо, що у Києві також діє «Київська реберня», що належить ректору Київського національному університету культури і мистецтв Михайлу Поплавському.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук