«ПриватБанк» подав до суду на своїх колишніх власників

ЕкономікаАндрій Стець, 20 грудня 20173450
«ПриватБанк» подав до суду на своїх колишніх власників
У Високому суді Лондона почався розгляд справи «Держбанк України «ПриватБанк» проти екс-власників»

Державний «ПриватБанк» подав до суду на своїх колишніх власників з вимогою ухвалити рішення про арешт майна, що належить колишнім власникам банку, в розмірі 3 млрд доларів. Про це повідомляє ZN.UA.

Як повідомляється, зараз у Високому суді Лондона почався розгляд справи «Держбанк України «ПриватБанк» проти екс-власників ПриватБанку». Згідно з регламентом суду, деталей справи сторони поки що не коментують. Але за інформацією видання, держава в особі «ПриватБанку» звернулася до суду з метою повернути виведені кошти і погасити невиконані зобов'язання у справі рефінансування.

Як повідомило виданню джерело, наразі справа перебуває на етапі ухвалення рішення про забезпечувальні заходи в рамках провадження. Зокрема, «ПриватБанк» звернувся до Високого суду з проханням на період розгляду справи до винесення рішення накласти арешт на майно, що належить колишнім власникам «ПриватБанку», в розмірі 3 млрд доларів. Відповідний перелік активів було надано суддям у рамках слухань про ухвалення рішень про забезпечувальні заходи.

Сторону «ПриватБанку» в суді представляє компанія Hogan Lovells, яка відома в Україні за двома великими процесами: Пінчук проти Коломойського (щодо акцій ВАТ «Криворізький залізорудний комбінат») і повернення коштів, виведених Мухтаром Аблязовим під час його керівництва казахстанським БТА «Банком» (загальна сума претензій перевищувала 6 млрд доларів). В обох випадках позивачі залишилися задоволені.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що після націоналізації «ПриватБанку» проти Національного банку, Міністерства фінансів і самого «Привату» було подано понад 400 судових позовів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук