Зеленський підписав закон про виділення 2 млрд грн на дешеві кредити для бізнесу

2 млрд грн будуть видавати в межах програми «Повертайся та залишайся»

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про зміни до бюджету на 2020 рік, якими виділяються додаткові 2 млрд грн на компенсацію відсоткових ставок за кредитами малим підприємствам. Про це повідомили в прес-службі Офісу президента.

Як повідомляється, 2 млрд грн будуть видавати в межах програми «Повертайся та залишайся», яку анонсував президент України Володимир Зеленський. За задумом, в межах цієї програми малий бізнес зможе отримати до 1,5 млн грн кредиту на власний розвиток під 5-9% річних терміном на 5 років.

«Програма дасть змогу малим та середнім підприємцям відкривати власну справу та створити тисячі робочих місць вже у 2020 році», — повідомляють в Офісі президента.

Там нагадують, що підтримку малим підприємствам планують надавати ще й у вигляді державних гарантій за кредитами.

Нагадаємо, що зазначену програму анонсував президент Володимир Зеленський 3 грудня. В її межах пропонують видавати кредити під: 5% для нового або діючого бізнесу, який створить мінімум 2 робочих місця; 7% для нового або діючого бізнесу, з виручкою до 25 млн грн на рік, який не створює робочих місць. При цьому, за кожне створене робоче місце такі підприємства зможуть зменшити розмір кредитної ставки на 0,5 відсоткового пункта; 9% для діючого бізнесу з виручкою 25-50 мільйонів гривень на рік для розширення власної справи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук