Зеленський підписав закон, що дозволить ОДА ремонтувати дороги в кредит

Президент підписав зміни до Бюджетного кодексу про фінансування ремонту доріг

Президент Володимир Зеленський підписав закон, завдяки якому обласні державні адміністрації зможуть залучити додаткове фінансування у вигляді кредитних коштів на ремонти доріг місцевого значення у 2020 році. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента у неділю, 28 червня.

Згідно з документом, 90% загального обсягу субвенції розподіляється між місцевими бюджетами (крім бюджету Києва). Розмір субвенції залежатиме від протяжності автомобільних доріг місцевого значення в адміністративно-територіальній одиниці станом на 1 січня року, що передує плановому.

Ці кошти можуть спрямувати на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання вулиць та доріг комунальної власності в населених пунктах у розмірі не більше 20% обсягу такої субвенції.

Також ці кошти можна використати на погашення та обслуговування місцевого боргу за місцевими внутрішніми й зовнішніми запозиченнями.

Мова йде про ті позики, які були потрібні для виконання ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення та комунальної власності у розмірі не більше 30% обсягу такої субвенції

Відповідний законопроект Верховна Рада ухвалила 4 червня 2020 року. 18 червня Верховна Рада прийняла закон «Про внесення змін до державного бюджету України на 2020 рік», який дозволяє використовувати гроші з фонду боротьби з Covid-19 на будівництво й ремонт доріг, а також закупівлю обладнання для лікарень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук