Злочини проти Майдану в ГПУ розслідує прокурор-антимайданівець– ЗМІ

Раніше правник у погонах обвинувачував майданівців у судах

Прокурор Павло Головко, який нині у Генпрокуратурі займається розслідуванням злочинів проти Майдану, у 2014 році свідчив проти майданівців. Про це ідеться у розслідуванні йдеться у розслідуванні програми «Наші гроші з Денисом Бігусом».

Зокрема, Головко виступав проти активістів Майдану Романа Тисівського і Едуарда Крижанівського.

«Суд проходив надзвичайно швидко. Не минало, мабуть, півтори хвилини, як люди виходили. Всіх – під одну печатку, і відправляли туди – на Лук’янівку», – розповів Крижанівський.

Дружина Павла Головка – Аліна Головко – також виступала в суді проти активістів Революції. Ще під дівочим прізвищем Мінчук – клопотала про тримання під вартою 72-річного пенсіонера Миколи Пасічника. Його затримали у Києві 22 січня і сильно побили.

Окрім того, Мінчук-Головко 25 січня просила суд взяти під варту іншого активіста – Василя Слівінського. Зазначимо, що усі перелічені ухвали відсутні у відкритому Єдиному реєстрі судових рішень. Нині Павло Головко працює старшим слідчим у Департаменті спеціальних розслідувань ГПУ, який займається саме розслідуваннями злочинів проти Майдану і Революції.

У своїй анкеті доброчесності цей прокурор зазначив, що не вчиняв дій, які компрометували б його або прокуратуру загалом та які б змусили сумніватися в його об’єктивності й незалежності. Так само анкету заповнила і Аліна Головко, яка нині працює в Київській місцевій прокуратурі №6. Коментуючи цей парадокс, начальник Департаменту Сергій Горбатюк пояснив, що має обмежений вплив на добір кадрів у цей підрозділ.

«Це не зовсім правильно. Але ми виходимо з тієї ситуації, в яку нас поставили. Нам же спочатку в групу виділяють людину. Тобто ми просимо чи прокуратуру міста, чи іншої області: «Надайте людей, які можуть працювати» . Тут не ми вирішуємо. Ми за людиною певний час спостерігаємо, виходячи з її професійних якостей. І після того приймаємо рішення про взяття в штат», — сказав він.

При цьому Горбатюк наголосив, що бере на себе відповідальність за взяття в штат Павла Головка.

«У цьому випадку ми прийняли таке рішення. Ну, й очікуємо на певну порцію критики. Але це — наша відповідальність», — пояснив начальник Департаменту спеціальних розслідувань.

І Павло Головко, і його дружина Аліна відмовилися коментувати справи щодо активістів Євромайдану.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук