Зупинки біля львівського автовокзалу перенесуть на вул. Стрийську

Зупинки біля львівського автовокзалу перенесуть на вул. Стрийську
Львівський автовокзал

У Львові перенесуть тролейбусну та автобусну зупинки біля автовокзалу з вул. Вернадського на вул. Стрийську, що суттєво змінить схему руху міського громадського транспорту на цій ділянці. 

Приватний перевізник «Гал-Всесвіт», який орендує частину автовокзалу, ініціював перенесення зупинок на вул. Стрийську. Зміни з організації руху та перенесення зупинок погодила міська комісія з безпеки дорожнього руху. Відтак, перевізник протягом місяця має власним коштом розробити детальний проект облаштування нових зупинок на вул. Стрийській. Хто фінансуватиме впровадження проекту, вирішуватимуть після того, як стане відома його вартість.

Згідно з погодженою пропозицією, міські автобуси, які курсують по вул. Стрийській в напрямку центру, не заїжджатимуть до вокзалу на вул. Вернадського. Для цього на вул. Стрийській облаштують нову автобусну зупинку. 

Нинішня схема руху автобусів (червоним позначені нинішні зупинки, зеленим проектовані)

Схема руху автобусів, яку впровадять після перенсення зупинок

За словами начальника управління транспорту і зв’язку ЛМР Віктора Щира, це пришвидшить рух автобусів №3А та дозволить їм краще дотримуватись графіку руху.

З вул. Вернадського перенесуть і кінцеву зупинку тролейбусів №3, №20 та №25, яку облаштують у «петлі» біля входу до вокзалу з боку вул. Стрийської. 

Як саме влаштувати рух тролейбусів по Стрийській, мають вирішити після того, як буде розроблений проект перенесення зупинок. Наразі є два варіанти – зробити поворот одразу за автовокзалом біля заправки або продовжити тролейбусну мережу до вул. Мікльоша.

Крім того, у «петлі» біля входу до вокзалу мають облаштувати стоянку таксі та гостьову парковку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук