62% українців переконані, що прийняття законів про статус Донбасу не забезпечать мир в регіоні

СуспільствоОльга Карабан, 23 вересня 20141810

Більшість українців вважає, що прийняття законів про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей та амністію учасників незаконних збройних формувань (НЗФ) не зможе забезпечити мир в регіоні. Про це свідчать результати соцопитування GfK Ukraine на замовлення громадської організації «Фонд «Відкрита політика».

З’ясувалося, що 75% респондентів у віці старше 18 років знають про те, що Верховна Рада прийняла Закон про особливий статус Донбасу. Чверть опитаних не обізнані з цим фактом. Свою підтримку цьому закону висловили лише 38,6% респондентів.

Водночас про прийняття Верховною Радою Закону про амністію (звільнення від відповідальності) учасників НЗФ в Донецькій та Луганській областях загалом знають 70% респондентів. Ця подія знайшла підтримку в третини опитаних (35,5%), тоді як більше половини (57,3%) не схвалюють прийняття цього закону.

Крім цього, 67% опитаних українців негативно ставляться до того, що ці два закони були проголосовані у ВР у таємному режимі.

Щодо ініціативи партії «Батьківщина» про негайне скасування Законів про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей та про амністію учасників незаконних збройних формувань, то її підтримують 34% респондентів.

Опитування проводилося 19-21 вересня 2014 року серед населення України віком від 18 років. Було опитано 800 респондентів. Максимальна похибка – 3,5%.

Як повідомляв ZAXID.NET, народні депутати фракції «Батьківщина» висунули вимогу скасувати ухвалені 16 вересня на закритому засіданні Верховної Ради закони про особливий статус Донецької та Луганської областей та про недопущення покарання терористів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук