Асоціація перевізників Львівщини назвала дії компанії «Успіх БМ» неправомірними

Економіка28 січня 201511600

Асоціація перевізників Львівщини вважає дії ТзОВ «Успіх БМ» і «Фіакр-Львів» неправомірними і зневажливими по відношенню до громади Львова.

Так Асоціація перевізників відреагувала на останні заяви згаданих перевізників.

Зокрема, сьогодні, 28 січня, львівські перевізники «Успіх БМ» та «Фіакр Львів» розповсюдили заяву, в якій йшлося про те, що питання про підвищення тарифу на проїзд у Львові спеціально «поширюється через Асоціацію львівських перевізників, до якої належать три міських АТП: АТП-1, АТП-14630, ТзОВ «Міра і К» (насправді міським є лише АТП-1, решту два перевізники – приватні, - ред.).

«Успіх БМ» та «Фіакр Львів» до неї (Асоціації перевізників Львівщини, - ред.) не належать і застерігають: «Усі, хто поширює брехню про зростання вартості проїзду у наших маршрутках – провокатори та агенти Кремля», - йдеться у заяві «Успіх БМ».

Натомість в Асоціації перевізників Львівщини заявили, що саме «Успіх БМ» та «Фіакр Львів» були основними лобістами підвищення тарифів у міському транспорті.

«Прикриваючись трудовим колективом, керівники ТзОВ «Успіх БМ» кричать про спроби рейдерської атаки на їхнє підприємство. А чи думали вони про трудові колективи «Радехівського АТП 14629», ПП «Пилат», ПП «Бандрівська» і інших, коли шляхом підстав і змови з ТзОВ «Фіакр-Львів» забирали в них маршрути? Чому керівники ТзОВ «Успіх БМ» не згадують, як вони ввійшли на ринок перевезень Львова на початку 2012 року, як після закінчення терміну дії тимчасових дозволів на обслуговування створених під них маршрутів, вони, ігноруючи діючі законодавчі норми, безпідставно протягом більше 6 місяців продовжували їздити на цих маршрутах? Де була їхня принципова позиція, коли автобуси, найняті в оренду, незаконно курсували по маршруту №47а протягом 9 місяців?», - зазначив голова ЛОО «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників» Іван Велійка.

Також у заяві Асоціації перевізників зазначено, що саме «Фіакр – Львів» є лідером по внесенню змін до схем руху автобусних маршрутів.

«Усі забули, як блискавично і кардинально змінили маршрут №22, залишивши на ньому всього два автобуси. Маршрут №39 повністю змінив схему руху», - додають в Асоціації перевізників.

Також у заяві зазначено, що Асоціація перевізників відстоюватиме законність дій усіх учасників ринку перевезень.

«Львівська обласна організація роботодавців автомобільного транспорту «Укравтотранс – Львів» та Львівське обласне відділення ВГО «ВААП» стояло, стоїть і буде стояти на захисті інтересів трудових колективів автомобілістів, відстоюватиме законність дій усіх учасників ринку перевезень і завжди знайде методи і можливості достойно відповісти тим, хто старається вплутати наші організації у свої «брудні» ігри», - зазначено у заяві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук