Через поганий врожай в Україну почали імпортувати цибулю з Казахстану

Якісну цибулю українські фермери наразі не продають, оскільки очікують на підвищення цін

Азійську цибулю вже продають 7-7,5 грн за кілограм

В Україну почали завозити цибулю з Казахстану, оскільки у місцевих фермерів цибуля цьогоріч вродила погано, а якісну продукцію вони притримують в очікуванні вищої ніж є нині ціни.

Як повідомляє Українська плодоовочева асоціація, пробні невеликі партії казахського овоча продають по 7-7,5 гривень за кілограм – так само, що й місцеву якісну продукцію. Проте, покупці оцінюють якість цибулі з Казахстану, як доволі високу і вже заявляють про наміри закупати таку продукцію, враховуючи, що українські фермери наразі відмовляються від реалізації цибулі високої якості і планують поновити продажі у другій половині сезону.

За словами виробників з Казахстану, цього сезону в країні вродило більше цибулі й поталанило з погодою, тож проблем із якістю продукції в них немає, принаймні поки. Відтак казахські фермери планують непогано заробити в цьому сезоні на експорті цибулі до України, а також РФ та Білорусі.

До слова, нещодавно Індія відкрила свій внутрішній ринок для українських яблук. Українські садівники, завдяки експорту до цієї країни, матимуть змогу повністю замінити колись найбільший, але нині закритий через військову агресію ринок РФ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук