На Закарпатті через погіршення епідеміологічної ситуації посилюють карантин

На Абранському перевалі дороги Київ-Чоп відновили роботу КПП з температурним скринінгом

На Закарпатті через значне збільшення кількості хворих на Covid-19 знову закриють дитсадки, обмежать проведення культурно-розважальних заходів та призупинять міжобласне сполучення. На одному із в'їздів в область по трасі Київ-Чоп встановлять блок-пост, повідомив голова Закарпатської обласної держадміністрації Олексій Петров за підсумками засідання комісії, яка ухвалила таке рішення.

«Останніми днями в області фіксують антирекорди виявлених хворих наCovid-19. Кількість нових випадків Соvid-19 за останні 7 днів на 100 тис. населення становить 32.07, при заявленому показнику, який необхідний для послаблення карантину, не більше 12 осіб на 100 тис. населення», – зазначив Петров на своїй сторінці у Facebook.

Згідно із рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, до покращення епідемічної ситуації на всій території області заборонено:

 • проведення масових культурно-розважальних заходів, у яких заплановано участь більше 20 людей (крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, зборів спортсменів національних збірних команд України, професійних спортивних клубів)
 • організацію та проведення урочистих заходів, пов’язаних із весіллям за участі більше 10 людей;
 • проведення поминок та ритуальних заходів за участі більше ніж 10 людей у приміщеннях та 20 людей на відкритому повітрі;
 • роботу спортзалів, фітнес-центрів, тренажерних залів та проведення спортивних заходів на стадіонах із кількістю учасників більше 20 людей;
 • роботу закладів дошкільної освіти;
 • роботу басейнів, спа-зон та розважальних закладів;
 • роботу ресторанів, кафе інших закладів харчування у закритих приміщеннях;
 • міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом.

Також в області відновили роботу контрольно-пропускного пункту на Абранському перевалі (автодорога М-06 Київ-Чоп) із проведенням температурного скринінгу тих, хто в’їжджає на територію області.

Водночас комісія вирішила залишили чинними наступні послаблення протиепідемічних заходів та дозволити:

 • діяльність готелів (крім функціонування в готелях ресторанів, басейнів, спа-зон);
 • регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів громадським транспортом у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному сполучені, за умови перевезення пасажирів в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб;
 • перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та дальньому) між регіонами в межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.
 • відвідування занять в групах не більше ніж 10 осіб в закладах освіти, проведення професійно-практичної підготовки та державної кваліфікаційної атестації в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, підготовчих заходів до практичної підготовки на виробництві, лабораторних робіт та тренажерних занять, атестації здобувачів вищої освіти та відповідних підготовчих заходів, отримання документів про професійну (професійно-технічну) та вищу освіту, участь в освітньому процесі, пов’язаному з освітою дорослих, у публічному захисті наукових досягнень у формі дисертацій та відповідних підготовчих заходах;

Обласна комісія ТЕБНС також доручила правоохоронцям та нацгвардійцям провести рейди щодо дотримання встановлених вимог стосовно функціонування в умовах адаптивного карантину та дотримання масочного режиму, соціальної дистанції та визначених заходів дезинфекції у закладах харчування, спортзалах, ринках та громадському транспорті.

Як інформував ZAXID.NET, загалом в Україні, станом на 18 червня, коронавірусне захворювання підтвердили у 34 063 людей, з них 966 померли від ускладнень та одужали 15 447 пацієнтів. На Закарпатті зафіксовано 1882 хворих на коронавірус, у тому числі 74 людини виявлені за минулу добу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук