Депутатів Львівської міськради відправлять в ЄС на сміттєпереробні заводи

На даху сміттєпереробного заводу у Копенгагені облаштували лижний спуск

Львівський міський голова Львова Андрій Садовий під час засідання сесії 25 квітня дав доручення організувати поїздки для депутатів міськради у європейські міста, де розташовані потужні сміттєпереробні заводи. Таким чином депутатів мають намір переконати у безпечності таких сміттєпереробних комплексів.

«Є депутати, які бачили такі комплекси, а є ті такі які не бачили, і вони попадають під шкідливі впливи. Я пропоную тих депутатів, які не бачили [як працює сміттєпереробний комплекс], сформувати у групи і відправити у Брест, в Лісабон – кому куди ближче. Секретаріат ради, терміново формуйте 2-3 робочі групи, щоб поїхати попрацювати. Це дуже серйозне питання», – сказав Андрій Садовий.

Своєю чергою керівник ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря заявив, що почне напрацьовувати програму таких поїздок.

«Є локації, які було б цікаво і корисно подивитись. У Тель-Авіві сміттєпереробний завод розташований у місті і поруч з рекультивованим полігоном, який зараз перетворили на парк. У Софії в Болгарії дуже чистий і охайний комплекс, який також вражає. Тому я сприймаю це доручення і беру в роботу формування програми поїздок», – сказав Ноздря.

Додамо, що раніше Львівська міська рада своїм коштом возила на екскурсії сміттєпереробними заводами мешканців Знесіння та Рясного.

Нагадаємо, нещодавно міністерство екології та природних ресурсів України оприлюднило висновок з оцінки впливу на довкілля (ОВД) майбутнього сміттєпереробного заводу у Львові. У документі вказано, що майбутній комплекс не шкодитиме навколишньому середовищу і Мінприроди дозволяє його будівництво.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук