Дрогобич очолив рейтинг прозорості українських міст

Львів зайняв шосте місце у рейтингу

Дрогобицьку міськраду визнали найпрозорішою в Україні

Дрогобич посів перше місце у рейтингу прозорості муніципалітетів, який у середу, 6 березня, оприлюднили аналітики Transparency International Україна та Інституту політичної освіти. У рейтингу прозорості 100 найбільших міст України Дрогобич отримав найбільшу кількість балів: 85,2 зі 100 можливих.

Друге місце у рейтингу прозорості посів Маріуполь (76,4 бали), третє – Вінниця (70,3 бали), четверте – Покров (68 балів), п'яте – Дніпро (66,6 балів). Шосте місце у рейтингу муніципалітетів посіла Львівська міська рада. На останньому місці у рейтингу опинилось місто Стрий (17,7 балів).

У трійку найбільш прозорих міст увійшли Дрогобич, Маріуполь та Вінниця

«Лідер рейтингу місто Дрогобич за рік підвищило кількість балів від 46 до 85, стрибнувши з 10 місця на перше. Серед позитивних зрушень у місті – електронна реєстрація заяв на житло, архів рішень про надання фінансової допомоги за 2 роки, також місто отримало максимальну кількість балів у 5 сферах з 13 можливих, які оцінювалися аналітиками TIU», – йдеться на сайті Transparency International.

Загальний рівень прозорості українських міст підвищився на 12% з 2017 року. При цьому, 27 міст України отримали більше 50 балів зі 100 у 2018 році у порівнянні з шістьма містами у 2017 році.

Рейтинг міст склали за 91 індикатором у тринадцяти сферах. Зокрема, бралися до уваги фінансова та бюджетна сфера, закупівлі, житлова та комунальна політика, освіта, соціальні послуги, інформація про роботу місцевої влади.

Нагадаємо, у 2017 році Львів зайняв перше місце у рейтингу прозорості муніципалітетів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук