10 шкіл Львова увійшли у ТОП-100 найкращих шкіл України

Львівський фізико-математичний ліцей при ЛНУ ім. Івана Франка посів 3-є місце у рейтингу журналу «Фокус»

СуспільствоОльга Гринько, 1 березня 201977750
10 львівських шкіл увійшли в ТОП-100 найкращих шкіл країни

За рейтингом журналу «Фокус» 10 львівських шкіл увійшли в ТОП-100 найкращих шкіл України.

Серед них: Львівський фізико-математичний ліцей при ЛНУ ім. Івана Франка (3 місце), Класична гімназія при ЛНУ ім. Івана Франка (26 місце), Академічна гімназія при НУ «Львівська політехніка» (29 місце), Львівська українська приватна гімназія (36 місце — вперше у рейтингу), Львівська гімназія «Євшан» (38 місце), ліцей «Львівський» ЛМР (71 місце — вперше у рейтингу), ліцей №37 ЛМР (76 місце — вперше у рейтингу), ліцей ім. В. Симоненка (82 місце), гімназія «Гроно» (місце 89 — вперше у рейтингу), ліцей №8 ЛМР (99 місце — вперше у рейтингу).

«Львів щороку впевнено займає високі позиції за рівнем знань серед українських шкіл. Основним показником надання якісних освітніх послуг є те, що з 2010 року Львів займає перші місця в Україні за результатами ЗНО. Адже місто робить великі інвестиції в освіту — розвиток шкільної та дошкільної інфраструктури, впровадження інноваційних освітніх технологій у кожному закладі освіти міста», — зазначили в управлінні освіти ЛМР.

Рейтинг шкіл опубліковано на сайті журналу «Фокус». Зокрема в рейтингу зазначено, як змінилося місце у рейтингу у порівнянні з минулим роком.

До слова, з бюджету міста у 2019 році 35% виділено на освітню галузь, а це – понад 2,2 млрд грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук