Дрогобицький суд звільнив від покарання охоронця лісу, що допустив вирубку дерев на ₴857 тис.

Працівник лісової охорони кілька місяців допускав незаконні вирубку лісу

Дрогобицький міськрайонний суд звільнив від покарання працівника Державної лісової охорони, який допустив вирубку дерев на 857 тис. грн.

Як з’ясувало слідство, майстер лісу Воля-Якубовського лісництва, що підпорядковане ДП «Дрогобицьке лісове господарство», протягом кількох місяців не фіксував незаконних рубок на довіреній йому території лісу.

«У період з весни 2017 року по 16.08.2017, будучи працівником Державної лісової охорони, допустив самовільне рубання 84 дерев породи дуб звичайний та граб, у ввірених йому обходах, внаслідок чого спричинено шкоду лісовому господарству на суму 857 074,82 грн», - йдеться у рішенні суду, де також вказується, що такі збитки вважаються тяжкими наслідками.

Варто додати, що слідству не вдалося встановити осіб, які здійснювали незаконну вирубку дерев.

Водночас 29 березня між обвинувачуваним та прокурором була укладена угода про визнання майстром лісу своєї винуватості. Згідно цієї угоди, обидві сторони погодились на покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади на лісогосподарствах протягом 1,5 року та зі штрафом у розмірі 10200 грн. Водночас обвинувачуваний під час судового засідання просив застосувати до нього амністію, оскільки має двох неповнолітніх дітей.

Зрештою суд погодив угоду між прокурором та обвинувачуваним, арештувавши майстра лісу на три роки та оштрафувавши його. Проте потім Дрогобицький суд амністував чоловіка, встановивши йому іспитовий термін 1,6 роки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук