Екс-заступниця голови ЛОР Парасковія Дворянин вимагає в суді визнати її звільнення неправомірним

Позов вона подала через півроку після усунення з посади

Головні новини Львова 26.10Юлія Девда, 26 жовтня 2017, 14:41 797 0

Колишня перша заступниця голови Львівської обласної ради, голова обласного осередку «Самопомочі» Парасковія Дворянин судиться з обласною радою. Вона має намір довести факт неправомірності її звільнення. Попереднє засідання у цій справі відбулося у четвер, 26 жовтня, у Львівському окружному суді. Наступне призначили на 10 листопада.

Тим часом сторона-відповідач такий позов вважає необґрунтованим, мовляв, під час процедури припинення повноважень першого заступника облради не вчинили жодних порушень. Також у ЛОР вважають, що до Феміди Дворянин звернулася занадто пізно.

«Є певні процесуальні вимоги кодексу судочинства, який передбачає, що особа, яка дізналася про порушення своїх прав, може звернутися із позовом до суду через місяць, а не п'ять, як у цьому випадку», ‒ каже начальник відділу правової та кадрової роботи Львівської облради Андрій Мельник.

Проте поновитися на посаді Парасковія Дворянин наміру не має. «Самоціллю для мене є правомірність рішень обласної ради і праця в межах регламенту та чинного законодавства. Тому ми подали позов саме через шість місяців після мого усунення, а не за місяць, як цього вимагає трудове законодавство. Бо тоді це трактували б як мою вимогу обійняти посаду заступниці голови облради знову», ‒ пояснює Дворянин.

Нагадаємо, у квітні цього року депутати Львівської облради визнали роботу Парасковії Дворянин незадовільною та усунули її з посади першого заступника голови. Таке рішення під час таємного голосування підтримали 53 депутатів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук