«Укрзалізниця» закупить нагородні знаки у російської держкомпанії

Медалі для українських залізничників виготовлятиме компанія з країни-агресора

Філія «Укрзалізниця» із закупівель «Центр забезпечення виробництва» за результатами тендеру, проведеного через систему електронних державних закупівель ProZorro, уклала договір із філією «Российской железной дороги» на поставку залізницям України 96 нагородних знаків «Почесний залізничник» із мідно-нікелевого сплаву на суму 181,927 тис. російських рублів із урахуванням ПДВ. При цьому інформації про інших учасників тендеру в системі немає.

Згідно з повідомленням в системі електронних держзакупівель ProZorro, філія «Укрзалізниці» уклала цей договір 27 липня. Договір купівлі-продажу підписали виконувач обов’язків директора філії «Укрзалізниці» із закупівель «Центру забезпечення виробництва» Євген Нікітін і його заступник Андрій Лапін, а з боку «Российской железной дороги» (РЖД) – директор Адміністративно-господарського управління РЖД Володимир Скубака.

Згідно з даними на сайті Prozorro, крім нагородних знаків «Почесний залізничник» із мідно-нікелевого сплаву, в суму 181,927 тис. рублів входить посвідчення до знаку зі шкіри із вклейкою на папері, що сам клеїться.

При цьому оплата проводиться шляхом безготівкового розрахунку. Строк поставки товарів, виконання робіт або надання послуг – до 31 грудня 2018 року.

Замовник розташований на вулиці Рязанській у столиці Росії – Москві.

При цьому зазначимо, що як «Укрзалізниця» з її підрозділами й філіями, так і РЖД, є державними компаніями. Зазначимо також, що Росія в Україні визнана країною-агресором за окупацію Криму і війну на Донбасі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук