«Укрзалізниця» передумала купувати нагородні знаки в російської компанії

ЕкономікаАндрій Стець, 30 липня 20183510
В.о. голови правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов доручив зупинити процедуру закупівлі знаків «Почесний залізничник»

«Укрзалізниця» не купуватиме 96 значків «Почесний залізничник» у компанії «Російські залізниці» на суму 181,9 тис. російських рублів. Про це повідомили прес-службі компанії.

Як повідомляється, в.о. голови правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов доручив зупинити процедуру закупівлі знаків «Почесний залізничник».

Крім того, компанія ініціює звернення до Мінінфраструктури з пропозицією переглянути порядок участь в угоді, якою регламентується присвоєння значка.

У прес-службі відзначили, що дана угода має бути переглянута українською стороною з урахуванням «актуального політичного контексту».

Компанія відзначає, що нагородження залізничникам проводилося відповідно до угоди про нагородження знаком і пільгами для працівників залізничного транспорту держав-учасниць СНД, а також Латвійської та Естонської Республік.

Повідомляється, що цей договір був укладений на сьомому засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць СНД 6 лютого 1993 року і двічі був змінений - 23 жовтня 2002 року і 13 квітня 2006-го.

В «Укрзалізниці» зазначили, що в рамках досягнутої угоди країни-учасниці СНД повинні закуповувати значки та документи до них саме у цієї російської компанії.

Як інформував ZAXID.NET, cьогодні стало відомо, що філія «Укрзалізниця» із закупівель «Центр забезпечення виробництва» за результатами тендеру, проведеного через систему електронних державних закупівель ProZorro, уклала договір із філією «Российской железной дороги» на поставку залізницям України 96 нагородних знаків «Почесний залізничник» із мідно-нікелевого сплаву на суму 181,927 тис. російських рублів із урахуванням ПДВ. При цьому інформації про інших учасників тендеру в системі не було вказано.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук