Імпортозаміщення овочів коштуватиме Росії 300 млрд рублів, яких бракує через кризу – експерт

СвітЛюбко Петренко, 14 вересня 20154700
Імпортозаміщення овочів коштуватиме Росії 300 млрд рублів, яких бракує через кризу – експерт

Для реалізації так званого імпортозаміщення парникових овочів Росії потрібно інвестувати як мінімум 300 мільярдів рублів. Про це розповів президент російської Національної спілки виробників овочів Сергій Корольов – повідомив інформаційний портал  «Газета.Ру».

«Для того, щоб ми повністю перейшли на своє виробництво парникових овочів, нам потрібно 300 млрд рублів інвестицій», - зазначив він.

Корольов підкреслив, що виконати цей план не дозволяє економічна криза в Росії. «Адже відбулося падіння ринку і попиту, зросла ключова ставка, а волатильність рубля підвищила удвічі вартість обладнання», - назвав головні причини Корольов.

Додатковим негативним чинником виступає низька рентабельність виробництва овочів, яка в Росії зараз перебуває на рівні 9%. Відсутність загороджувальних бар'єрів для овочевого імпорту також, за словами Корольова, слугує негативним фактором.

Президент російської Національної спілки виробників овочів висловився за корекцію митно-тарифного регулювання, технічного регулювання ринку, підвищення безпеки ввезення овочів, а також за державну підтримку галузі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук