Львівська мерія підписала меморандум про співпрацю з групою канадських інноваційних компаній

Першим реалізованим проектом може стати поява у Львові інноваційного маркету

ЕкономікаАндрій Дрозда, 12 грудня 20183460
Львівська мерія підписала меморандум про співпрацю з групою канадських інноваційних компаній
фото ЛМР
Меморандум дозволить залучити інвестиції в IT-галузь Львова

У середу, 12 грудня, у Львові відбулося підписання меморандуму про співпрацю у сфері інформаційних технологій, інновацій та інвестицій між ЛМР та групою канадських компаній 123Systems Inc.

За інформацією прес-служби ЛМР, документ підписали заступник мера Львова Андрій Москаленко, гендиректор компанії 123Systems Inc Роман Старіков, гендиректор ТзОВ «Альянс Маркет» Михайло Весельський та гендиректорка ТОВ «Iнпраймекс Лаб» Марія Кульчицька.

Співпраця дозволить українським ІТ-компаніям брати участь у реалізації спільних проектів, сприятиме залученню інвестицій для їх фінансування.

Усі фото прес-служби ЛМР

«Наша компанія має наміри інвестувати у Львів. Коріння нашої компанії саме в Україні, тож для нас дуже важливо розпочати тут співпрацю Я дуже дякую місту Львів за можливість втілення практичних кроків», — підкреслив гендиректор компанії 123Systems Inc Роман Старіков.

Також меморандум передбачає впровадження інноваційної платформи Quickcart в торгових мережах Львова, що збільшить обсяги продажу товарів, мінімізує витрати на обслуговування і відсоток крадіжок в магазинах. Пілотним проектом, який планують втілити у Львові в рамках міжнародної співпраці, буде створення першого інноваційного маркету.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук