Львівська мерія заперечила виплату міським перевізникам компенсацій за пільговиків

ЕкономікаІ.Р., 14 листопада 20179741
Львівська мерія заперечила виплату міським перевізникам компенсацій за пільговиків
фото LAEN
Львівські компанії-перевізники працюють без договорів

Управління транспорту Львівської міськради вже два місяці не відшкодовує приватним перевізникам АТП-14630 та «Міра і К» витрати на перевезення пільговиків. Про це повідомив в.о. начальника управління транспорту Олег Партика.

«Управління транспорту Львівської міської ради не відшкодовує жодних коштів «Міра і К» та АТП-14630 після того, як вступила в дію ухвала суду від 12 вересня 2017 року. Виплата перевізникам припинена у зв’язку з відсутністю договорів. Зараз ніхто нічого не отримує: з 12 вересня цим підприємствам нічого не відшкодовується», – цитує Олега Партику прес-служба ЛМР.

Цю заяву мерія оприлюднила у відповідь на публікацію інтернет-видання Дивись.info, у якій посадовців звинувачували у виплаті компенсацій за здійснені у вересні пільгові перевезення компаніям-перевізникам, з якими немає чинних договорів.

Зазначимо, що на порталі Edata справді є дані про здійснені у жовтні перерахування на рахунки АТП-14630 та «Міра і К» 354,5 та 240,1 тис. грн відповідно. Однак, як пояснив Олег Партика, у жовтні управління транспорту заплатило кошти на підставі актів виконаних робіт за 11 днів вересня, коли договори були чинними. «Наголошую, що ніяких коштів після того не виплачується. Ми готові до будь-яких перевірок щодо належного використання бюджетних коштів», – сказав Олег Партика.

Варто зауважити, що суми, виплачені перевізникам у жовтні за 11 днів вересня і справді набагато менші, ніж перевізники отримували за попередні повні місяці. До прикладу, за пільгові перевезення у серпні АТП-14630 отримало 540,8 тис. грн, «Міра і К» – 366,4 тис. грн.

Нагадаємо, у Львові всі перевізники працюють без договорів. АТП-1 та «Фіакр-Львів» з липня працюють на підставі рішення виконкому ЛМР, оскільки на їхні маршрути досі не був проведений конкурс. Договори з АТП-14630 та «Міра і К» мерія уклала в квітні 2017 року за результатами конкурсу, однак і конкурс, і договори скасували суди двох інстанцій. У жовтні завершився договір з «Успіх БМ» і зараз цей приватний перевізник працює за тимчасовим договором, який діятиме до січня 2018 року. Відтак, відшкодування за пільгові перевезення мерія компаніям-перевізникам не виплачує.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук