Львівська облрада виселить із комунальних приміщень організацію екс-депутата

СуспільствоН.Т., 16 червня 20166200
Львівська облрада виселить із комунальних приміщень організацію екс-депутата
Комунальні приміщення на вул. Підвальній, 3 орендують багато організацій

Львівська обласна рада звернеться до суду, аби виселити із комунального приміщення громадську організацію «Політика і право», яка належить екс-депутату міськради від партії УДАР Артему Хмизу. Таке рішення депутати облради прийняли під час засідання комісії комунальної власності у відповідь на прохання активістів «Політики і право» зменшити їм орендну плату.

Ця громадська організація орендує 122 м2 на вул. Підвальній, 3 із 2005 року. За словами керівника управління майном спільної власності львівської облради Миколи Бандри, «Політика і право» у місяць має сплачувати 10 476 грн, однак упродовж останніх 7 місяців вони не платять за оренду.

«Є рекомендація депутатської комісії, щоб управління майном спільної власності ЛОР звернулося до суду щодо розірвання договору оренди. Що ж до виселення цієї громадської організації, то для цього є певна процедура. Вони ще мають можливість погасити заборгованість. Якщо погасять – це буде одна ситуація, не погасять – інша. Нам, як будь-якому орендодавцю, розходиться на тому, аби не втратити гроші, бо це бюджетні кошти», – пояснив ZAXID.NET Микола Бандра.

Керівник громадської організації «Політика і право», екс-депутат Львівської міськради Артем Хмиз підтвердив ZAXID.NET, що заборгованість дійсно є, однак вона накопичилася не за 7 місяців, а за менший період.

«Я вже надав інформацію про заборгованість управлінню майном спільної власності ЛОР. Вона дійсно існує, але є меншою. Хоча мені не зовсім зрозуміло, чому одні громадські організації платять за оренду одну гривню, а інші по 10 тис. грн. Думаю, депутатам треба якось визначитись, яким чином і скільки мають платити громадські організації. Тим більше, що і ті, й інші організації займаються приблизно однаковою діяльністю, але недосконалість в законах і ухвалах, які приймають депутати обласної ради, не дає можливості всім бути в однакових умовах. Через це й виникають різні заборгованості. Насправді ж громадській організації платити 10 тис. грн в місяць за оренду приміщення є складно», – пояснив Артем Хмиз.

За його словами, організація «Політика і право» надає консультаційні послуги і допомагає у розмитненні гуманітарної допомоги, яка потім відправляється на схід. Втім, там готові відмовитися від частини приміщень.

«Ми розберемся із боргом, думаю, готові від частини приміщення відмовитися. Але якщо депутати облради хочуть подати до суду, то будемо ці питання вирішувати в судовому порядку», – підсумував Артем Хмиз.

Зазначимо, що Артем Хмиз був депутатом Львівської міськради попередніх двох скликань (2006-2015). На виборах 2015 року він балотувався до міськради за списком Блоку Петра Порошенка, однак не пройшов. Він має бізнес у харчовій галузі – володіє «Майстернею карамелі». У 2015 р. навіть звернувся до суду щодо захисту авторських прав на патент з виробництва карамелі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук