Маркіян Мальський відмовився очолити ДФС у Львівській області

ЕкономікаАК, 16 червня 20150
Маркіян Мальський відмовився очолити ДФС у Львівській області
Маркіян Мальський

31-річний адвокат Маркіян Мальский відмовися від посади керівника Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області. Про це Мальський заявив після зустрічі з керівництвом ДФС України. Раніше голова ЛОДА Олег Синютка подав звернення до голови ДФС Романа Насірова призначити Мальського начальником ГУ ДФС у Львівській області.

Про свою відмову від посади головного податківця Львівщини Мальський повідомив у Facebook пізно ввечері 15 червня. За його словами, причиною такого рішення стали «різні погляди» на розвиток фіскальної служби.

«Сьогодні, як один із переможців конкурсу на посаду керівника ГУ ДФС у Львівській області, зустрівся із керівництвом ДФС України. На жаль, мушу констатувати, що бачення розвитку системи фіскальної служби України у нас розбіглися. Тому, попри щирий ентузіазм та натхнення, я змушений відійти в сторону від цього процесу», – заявив Маркіян Мальський. .

Нагадаємо, що ГУ ДФС у Львівській області уже рік не має повноцінного керівника. З червня минулого року її у статусі «виконувача обов’язків» очолює Андрій Дідик, який, за словами екс-голови ДФС Ігора Білоуса мав би бути звільнений згідно із «законом про люстрацію».

На посаду нового керівника ДФС у Львівській області був оголошений конкурс, у фінал якого вийшли двоє кандидатів – 31-річний адвокат Маркіян Мальський та 57-річний віце-президент Львівської торогово-промислової палати Михайло Коропецький.

Однак новий голова ДФС Роман Насіров, обраний, до речі, також на відкритому конкурсі, запропонував призначити керівником ГУ ДФС у Львівській області без конкурсу Ірину Столярик, яка очолює ГУ ДФС в Івано-Франківській області. Така пропозиція викликала спротив багатьох львівських підприємців і активістів, які розгорнули безстроковий пікет під будівлею ДФС у Львові з вимогою призначити нового керівника до вівторка, 16 червня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук