Міністр фінансів назвав приблизні дати запуску в Україні земельної та пенсійної реформ

Міністр фінансів Олександр Данилюк прогнозує, що українська економіка цьогоріч зросте на 2% завдяки запуску земельної та пенсійної реформ

У наступні місяць-два в Україні запрацюють земельна та пенсійна реформи, спрогнозував міністр фінансів України Олександр Данилюк під час візиту до США, повідомив «Голосу Америки».

Український уряд сподівається на зростання української економіки до кінця року на 2%, – заявив міністр на виступі перед американською аудиторією у Інституті Гадсона. І найбільшим поштовхом для цього буде початок проведення земельної та пенсійної реформ, яке може бути закріплене на законодавчому рівні вже найближчим часом – через один-два місяці, сказав міністр.

«У нас однакові терміни по земельній і пенсійній реформі. Ви знаєте, що ці реформи не робилися роками, зараз розробляються два законопроекти, робота над ними завершується і ми будемо готові подати їх в парламент. Можливо, і єдиним пакетом. Це також правильний варіант. Дві важливі реформи, і парламент їх має підтримати», – заявив Данилюк.

Він також повідомив, що пенсійна реформа «практично узгоджена з експертами МВФ», водночас кілька питань лишається відкритими по земельній реформі.

«МВФ дуже добре розуміє суть пенсійної системи в Україні. Всі проблеми, які накопичилися роками. І те, що допоможе нам вийти з цієї ситуації, і вони готові нас підтримувати в реалізації цієї реформи», – сказав Данилюк.

Як відомо, проведення пенсійної та земельної реформ є умовами Міжнародного валютного фонду для виділення Україні наступного траншу кредиту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук