Міжнародна агенція S&P підтвердила рейтинг України зі стабільним прогнозом

ЕкономікаРоман Ганкевич, 11 листопада 20174670
Довго- і короткостроковий суверенні рейтинги України залишилися без змін

Довгостроковий і короткостроковий суверенні рейтинги України зберігаються на рівні B-/B, прогноз «стабільний». Про це повідомляється на сайті Міжнародного рейтингового агентства Standard & Poor's, пише DW.

Як зазначається, S&P підтвердило довгостроковий суверенний рейтинг України в іноземній і національній валютах на рівні B-. Короткостроковий кредитний рейтинг так само залишився без змін - на рівні B. Прогноз обох рейтингів «стабільний».

Аналітики S&P очікують, що Київ проведе «фіскальні, фінансові та економічні реформи», необхідні для отримання нових траншів від Міжнародного валютного фонду.

«Якщо українська влада не виконає розпорядження МВФ і не отримає черговий кредит, суверенний рейтинг країни буде переглянутий у бік зниження», - попередили фахівці S&P.

Як повідомлялося, Міжнародний валютний фонд висуває 4 вимоги до України для отримання наступного траншу. Серед них прийняття закону про приватизацію, створення антикорупційного суду і врегулювання питання з цінами на газ. Також наголошується на необхідності прийняття земельної реформи.

Нагадаємо, Нацбанк очікує надходження чергового траншу Міжнародного валютного фонду за програмою EFF у першому кварталі 2018 року, а не в кінці 2017, як передбачалося раніше.

Наприкінці жовтня інше міжнародне агентство Fitch також підтвердило стабільний рейтинг України на рівні «В-».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук