На ремонт та реставрацію житлового фонду Львова цьогоріч потратять ₴35 млн

Відповідно до бюджету розвитку Львова на 2016 рік, близько 675 млн грн отримає департамент житлового господарства, з яких майже 35 млн передбачено виділити на капремонт і реставрацію житлового фонду та 11,5 млн – на будівництво і придбання житла для окремих категорій населення, інформує прес-служба ЛМР.

Йдеться, зокрема, про капремонт насосних станцій, вартістю близько 5,5 млн грн, аварійних будинків, що загрожують обвалом, і тих, які потребують невідкладного ремонту, загальною вартістю понад 10 млн грн, а також гуртожитків, які передаються у власність територіальної громади Львова (співфінансування проекту, спільно з держбюджетом), будинків ОСББ, протипожежних систем автоматики і димовидалення, розділення загальнобудинкового обліку електроенергії житлового фонду та реконструкцію будинку на пл. Соборній, 17.

Окрім цього, понад 4 млн грн пропонують виділити для забезпечення житлом дітей-сиріт, а також дітей, позбавлених батьківського піклування. 4,5 млн грн мають намір скерувати на забезпечення житлом багатодітних сімей, що виховують 5 та більше неповнолітніх дітей, ще 3 млн грн – на вирішення соціально-побутових проблем мешканців сіл Малехів та Великі Грибовичі. Понад 2 млн грн пропонують витратити на реставрацію житлового фонду.

Також рішенням виконкому передбачено збільшити на 24 млн грн статутний капітал комунальних підприємств «Рембуд» (20 млн), РАП (1,5 млн) та «ЛЕВ» (2,5 млн).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук