Нову об’їзну дорогу Трускавця збудують за 225 млн грн

Нова автомагістраль з'єднає курортне містечко із Дрогобичем

Нову об’їзну дорогу Трускавця, які з’єднає місто-курорт із Дрогобичем, збудує компанія «Автомагістраль-Південь» за 224,8 млн грн. Незабаром Служба автомобільних доріг Львівської області підпише договір із переможцем і тоді стартують роботи.

Як раніше повідомляв ZAXID.NET, нову дорогу протяжністю 3,8 км прокладуть від перехрестя між Модричами і Сільцем в об'їзд Трускавця і з'єднають з існуючою дорогою на Борислав в районі трускавецького озера. Нова дорога минатиме всі карстові провалля, які утворилися протягом 2017-2020 років. На початку та в кінці дороги облаштують кільця для безпечного проїзду перехресть.

Білим кольором на схемі показаний маршрут нової дороги в об'їзд Трускавця

23 липня Служба автомобільних доріг визначила переможця тендеру на будівництво об’їзної дороги Трускавця – ним стало ТзОВ «Автомагістраль-Південь». Єдиними конкурентом цієї фірми під час торгів була компанія «Онур Конструкціон Інтернешнл», чия пропозиція була лише на дві гривні вищою.

Компанія «Автомагістраль-Південь збудує дорогу за 224,8 млн грн. Незабаром з цією фірмою підпишуть договір і вона зможе одразу розпочати роботи.

Завершити будівництво дороги планують до кінця наступного року.

Нагадаємо, у 2017 році біля Трускавця утворилися два глибокі провалля через обвал карстової породи. Внаслідок зсуву ґрунту на дорозі між Трускавцем та Дрогобичем почали з'являтися тріщини, через що і виникло питання про будівництво нової дороги.

15 березня цього року біля дороги між Трускавцем та Дрогобичем виникло нове 100-метрове карстове провалля. Після цього небезпечний відтинок дороги закрили для руху будь-якого автотранспорту. Тепер до Трускавця можна доїхати лише через Стебник, або через Борислав, що суттєво збільшує час на транспортне сполучення курорту з рештою області. Додамо, що місцеві водії часто порушують заборону користуватись старою небезпечною дорогою Трускавець-Дрогобич.

За даними YouControl, ТзОВ «Автомагістраль-Південь» належить одеситам Валерію Короткову та Олегу Наливанному.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук