Петро Порошенко підписав закон про зону вільної торгівлі з Канадою

ЕкономікаОлег Костюк, 3 квітня 20172500
Угоду було підписано 11 липня 2016 року під час візиту в Україну прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо

Президент України Петро Порошенко підписав закон Про ратифікацію угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою, прийнятий Верховною Радою України 14 березня 2017 року. Про це у понеділок, 3 квітня, повідомила прес-служба голови держави.

Угоду було підписано 11 липня 2016 року під час візиту в Україну прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо.

В адміністрації голови держави зазначили, що з моменту набуття чинності Угодою, Канада відкриє для українських експортерів 98 % свого ринку товарів, що є предметом двосторонньої торгівлі. З огляду на різний рівень економічного та соціального розвитку України та Канади сторони застосовуватимуть принцип асиметричності тарифних зобов’язань, що дозволить Україні адаптувати торгівлю з цією країною до умов вільної торгівлі. Документ містить ряд норм і зобов’язань, що стосуються нетарифних заходів, які будуть сприяти тому, що доступ до ринків не буде обмежуватися невиправданими бар’єрами у торгівлі.

Очікується, що Угода, окрім збільшення товарообігу між державами, сприятиме притоку іноземних інвестицій в Україну, створенню нових робочих місць, що, в свою чергу, позитивно вплине на зростання ВВП держави.

Угода набуде чинності в перший день другого місяця після одержання останньою зі Сторін повідомлення про завершення виконання процедур, необхідних для її вступу в дію.

Як інформував ZAXID.NET, 8 березня Сенат Канади ратифікував Угоду про зону вільної торгівлі з Україною.

До слова, імплементація угоди про ЗВТ між Україною і Канадою триватиме впродовж семи років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Останні новини
Залиште відгук